چگونه میتوانید در سایت عضو شوید ؟

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم ای دی تلگرام رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.با عضویت در سایت آی اونر بوسیله ایمیل  همیشه میتوانید آخرین کوپن های تخفیف و آپدیت محصولات را در ایمیلتان و یا پیامک از طریق گوشی دریافت کنید.

من رمز خودم را فراموش کرده ام ؟

موقعی که شما پسورد خودتان را فراموش میکنید میتوانید به یک حالت اقدام کنید. بازیابی رمز فراموش شده از طریق ایمیل هست که میتوانید با کلیک بر روی دکمه فراموشی رمز اینکار را انجام دهید.

بعد از خرید پکیج ها بصورت آنی میتوانم آموزش ها را مشاهده کنم؟

بله.تمام آموزش های سایت آی اونر بصورت دیجیتالی دانلودی ارائه میشود.یعنی بعد از خرید شما به لینک های دانلود محصول دسترسی خواهید داشت.همچنین پرداخت سایت آیونر با درگاه پرداخت امن زرین پال صورت میگیرد.

اگر نیاز به پشتیبانی و مشاوره داشتم چگونه میتوانم انجام دهم؟

میتوانید با پشتیبانی واتس اپ یا تلگرام و ایمیل با ما در ارتباط باشید تا سریعتر جواب سئوالتان را دریافت نمایید.

میتوانید از پشتیبانی  ایمیل sub@ioonar.com سایت نیز استفاده نمایید.میتوانید از پشتیبانی تلگرام DevFinx@استفاده نمایید.

گارانتی محصولات

شعار ما این هست که “محصول با کیفیت نیاز به گارانتی ندارد.” تمام محصولات فروشگاه و نیز اکانت های مارکت دارای گارانتی میباشد و این تضمین را به شما میدهیم.در صورت عدم کارکرد مناسب ابزارها کاربر خق استفاده از گارانتی اثر بخشی را دارد که به این معناست که مبلغ پرداختی توسط کاربر به کیف پول کاربر در سایت اضافه میشود.