عضویت ویژه سایت آیونر

عضویت ویژه یک پلن ویژه در سایت آیونر هست که دارای شرایطی هست که شما میتوانید در صورت داشتن شرایط و مطالعه قوانین نسبت به تهیه عضویت ویژه اقدام نمایید.

شما اگر بصورت جداگانه اقدام به تهیه محصولات سایت نمایید مستلزم هزینه بالایی شاید چند میلیون تومان میباشد و هر چند شما میتوانید محصولات مورد نیاز خودتان را بصورت جداگانه تهیه نمایید و هیچ مشکلی از این بابت نیست.

اما اگر بخواهید تمام محصولات سایت آیونر را با بهترین قیمت و آپدیت وبروزرسانی توسط تیم آیونر دریافت کنید آنموقع میتوانید از پلن عضویت ویژه استفاده نمایید و با تهیه اشتراک دائمی به تمامی محصولات سایت دسترسی داشته باشید.

قانون اول : مدت زمان عضویت ویژه

مدت زمان عضویت ویژه از زمان تهیه  دائمی میباشد و شما  میتوانید به تمامی محصولات حال حاضر و نیز محصولاتی که در آینده قرار میگیرد دسترسی داشته باشید.

 

قانون دوم : نحوه تهیه عضویت ویژه

برای تهیه عضویت ویژه شما باید این محصول اینجا را تهیه نمایید.بعد از پرداخت آنلاین محصول بین 1 ساعت الی 5 ساعت شما یک ایمیل از طرف سایت آیونر دریافت میکنید که در آن یک کد تخفیف برای فعال سازی تمام محصولات  دریافت خواهید کرد و سپس با همان کد تخفیف دریافتی تمام محصولات سایت را به سبد خرید اضافه کرده و کد تخفیف دریافت شده را وارد میکنید و سپس بلافاصله تمام محصولات سایت برای شما فعال میشود و میتوانید دانلود و استفاده نمایید.دقت نمایید که کد تخفیف برای همان ایمیلی فعال میباشد که شما بواسطه آن در سایت ما ثبت نام کرده اید.

قانون سوم : دسترسی به محصولات عضویت ویژه

شما در صورت تهیه پلن عضویت ویژه حق استفاده از محصولات را تنها و تنها خودتان خواهید داشت و حق فروش مجدد آنرا به هیچ عنوان نخواهید داشت.در صورتی که شما بخواهید محصولات ما رو مجدد بفروش برسانید باید از پلن white lebel  اینجا استفاده نمایید.

قانون چهارم : اختصاصی بودن ابزارها و آموزش ها

سایت آیونر این تضمین که به شما میدهد که تمامی  آموزش های داخل سایت را شما نمیتوانید در وب اینترنتی پیدا کنید و تمام آموزش ها توسط تیم آیونر بصورت اختصاصی تولید و در اختیار کاربران قرار داده میشود تا شما نیاز به آزمون و خطای مجدد نداشته باشید.سایت آیونر برای سهولت دسترسی کاربران قیمت عضویت ویژه را با آپدیت های رایگان و نیز آموزش های اختصاصی با شرایط استثنائی برای خریداران با کمترین مبلغ قرار داده است.

 

 

 

دسترسی نامحدود  به ابزارها و آموزش های آیونر

مزیت های آفر ویژه سایت آیونر

فرصت بزرگ برای تغییر زندگی مالی و کسب وکاری شما!

ارزش کل محصولات بدون تخفیف  69 میلیون تومان و با تخفیف مبلغ 39 میلیون تومان میباشد که  شما میتوانید بوسیله این ابزارها کسب وکار خودتان را رونق بدهید!

30 محصول ویژه و کاربردی همراه با ربات تریدر ارز دیجیتال که در سطح وب اینترنتی  ایران در هیچ سایتی پیدا نمیشود و میتوانید از این ابزارها نهایت استفاده را بکنید.

با تهیه عضویت ویژه تمام آپدیت ها وپشتیبانی کاملا رایگان توسط تیم آیونر برای شما ارائه میشود و شما فرصت بی نظیری برای درآمدزایی و رونق کسب وکار خواهید داشت.

میتوانید از نرم افزارهای اختصاصی سایت آیونر با هزینه های چندمیلیونی برای شما ارائه شده که برای کسب وکار شما طراحی شده است استفاده نمایید.

تمام نرم افزارها بصورت فایل ستاپ نصب آسان بعد از خرید در اختیار شما قرار داده میشود که میتوانید با یک کلیک  نرم افزارها را نصب و استفاده نمایید.

 هدف انتقال شور و اشتیاق و آموزش درآمدزایی اختصاصی به مشتریانمان هست که 8 سال کسب وکار تیم ما را دنبال میکنند.

با یک خرید میتوانید زندکی مالی و کسب وکار اینترنتی و فیزیکی خودتان را با ما تجربه و متحول کنید و در دنیای ایده آل درآمدزایی و گسترش فروش محصول قرار بگیرید.

ما اینجا هستیم تا از 30 محصول کاملا حرفه ای با پشتیبانی ویژه توسط تیم خودمان با ارزش بیش از 69 میلیون تومان رونمایی کنیم و همچنین بتوانیم به شما کمک کنیم هم در زمینه کسب وکار با استفاده از نرم افزارهای موجود در سایت تبلیغات و درآمدزایی کنید.

با تهیه عضویت ویژه میتوانید به 30 محصول ویژه سایت آیونر دسترسی داشته باشید که شامل :