آفر برای خریداران قبلی عضویت ویژه سایت آیونر 

ما برای مشتریان قبلی که از سایت ما عضویت ویژه را تهیه کرده بودن باید یادآور شویم که این مشتریان خوبمان را هرگز فراموش نکرده ایم.

اما لازم به ذکر هست که یک سری توضیحات ضروری را برای این دسته از مشتریانمان بازگو نماییم.

مبلغ عضویت ویژه در سایت آیونر در سایت قبل برای خریداران مبلغ 800 هزار تومان بود که در این زمان ما نهایت 10 محصول را برای این کاربرنمان ارائه داده بودیم.اما متاسفانه در در یک سال گذشته سایت ما به دلیل هک دیتابیس کلا از دسترس خارج شد و متاسفانه به دلیل عدم بک آپ گیری منظم توسط سایت هاستینگ و کوتاهی در این مورد ما نتوانستیم همراه این مشتریانمان باشیم و نیز نتوانستیم محصولات زیادی را در سایت ارائه دهیم.

الان و در حال حاضر محصولات سایت آیونر به 30 محصول حرفه ای و کاملا اختصاصی تغییر پیدا کرده است و نیز در زمینه سیگنال ارز دیجیتال نیز یک نرم افزار پیشرفته ارائه سیگنال نیز در سایت آیونر رونمایی کرده ایم.

در این سالی که گذشت ما تیم آیونر را گسترش دادیم و نیز در زمینه نرم افزار با قرار دادن نرم افزارهای متنوع توانستیم جزو معدود سایتهایی در ایران باشیم که محصولات اختصاصی برای کسب وکارها ارائه میدهد.

همچنین در سالهای قبل تیم آیونر متشکل از دو نفر بود که الان به یک تیم 8 نفره کامل ارتقا پیدا کرده است و این خبر خوبی میتواند برای مشتریان ما باشد.

ما برای این دسته از خریداران عضویت ویژه سایت آیونر که قبلا تهیه کرده اند با بررسی توسط تیم آیونر به 3 نتیجه و راه حل رسیده ایم.

راه حل اول :ارائه محصولات به ارز 800 هزار تومان به درخواست و میل کاربر که میتواند مشتری ما که قبلا عضویت ویژه تهیه کرده است با ارسال تیکت به پشتیبانی تلگرام ما و یا ایمیل و ضمیمه کردن ایمیل خرید شده و لیست کردن محصولات درخواستی   بدون تخفیف ما آن محصولات را برای مشتری فعال میکنیم.

راه حل دوم :ما برای خریداران قبلی عضویت ویژه این امکان را قرار داده ایم که با پرداخت مبلغ اضافی 930 هزار تومان به کل محصولات سایت آیونر بصورت یکساله همراه با کانال سیگنال 6 ماهه ارز دیجیتال  دسترسی داشته باشند که ارزش کانال الان با اعمال تخفیف مبلغ 12 میلیون 207 هزار تومان میباشد که مشتریان قبلی خریدار عضویت ویژه میتوانند با پرداخت مبلغ 930 هزار تومان به تمام 30 محصول سایت و نیز کانال سیگال 6 ماهه فیوچر ارز دیجیتال سایت آیونر دسترسی داشته باشند.

راه حل سوم : ما برای خریداران قبلی عضویت ویژه این امکان را قرار داده ایم که با پرداخت مبلغ اضافی 1 میلیون و200 هزار تومان به کل محصولات سایت آیونر بصورت یکساله همراه با کانال سیگنال 1 ساله  ارز دیجیتال  دسترسی داشته باشد که ارزش کانال الان با اعمال تخفیف مبلغ 12 میلیون 207 هزار تومان میباشد که مشتریان قبلی خریدار عضویت ویژه میتوانند با پرداخت مبلغ یک میلیون و 200  هزار تومان به تمام 30 محصول سایت و نیز کانال سیگال یکساله فیوچر ارز دیجیتال سایت آیونر دسترسی داشته باشند.

امیدواریم با این تخفیفات تواسته باشیم کمی از لطف مشتریان خوبمان که از اوایل تاسیس سایت آیونر که 8 سال پیش بوده را جبران نماییم.

برای برخورداری و انتخاب یکی از سه راه حل کافیست اول در سایت آیونر با ایمیلی که قبلا خرید کرده بودید ثبت نام کنید و حساب کاربری خودتان را فعال کنید.سپس  ایمیلی که قبلا  با آن خرید انجام داده بودید را به ایمیل سایت آیونر sub@ioonar.com  و یا پشتیبانی تلگرام آیونر @ioonarcom  و یا پشتیبانی واتس اپ  ارسال نمایید و در متن ارسال شده کافیست ایمیل و نیز نام راه حل یک یا دو یا سه را نوشته و برای تیم آیونر ارسال کنید.

همچنین میتوانید از پشتیبانی چت آنلاین دکمه سبز رنگ در سمت راست سایت آیونر استفاده نمایید و با تیم پشتیبانی برای دسترسی به محصولات مشاوره نمایید.

با تقدیم بهترین احترام ها برای شما

(سجاد آمری زاده مدیر تیم آیونر دات کام )