ارسال کامنت و دایرکت اتوماتیک در اینستاگرام

ارسال کامنت و دایرکت در اینستاگرام

با ربات اینستاداب میتوانید پیام دایرکت و کامنت سفارشی ارسال کنید!

ارسال کامنت و دایرکت اتوماتیک در اینستاگرام روش خوبی برای تماس مستقیم و تاثیرگذاری بیشتر است. همچنین باید مراقب باشید زیرا آسان ترین راه برای مزاحم شدن و آزاردهنده بودن است. گاهی وقتها بهتر است از روش کامنت گذاری استفاده کنید. این بخش نیز شبیه به بخش کامنت گذاری میباشد که میتوانید از صفحه کامنت ها نیز این بخش را مطالعه کنید. اگر نوآوری در محصول دارید و یا یک نیاز مهم افراد را برآورده کرده اید، در دایرکت تبلیغاتی خود حتما این ویژگی را ذکر کنید. افراد زمانی که راه حل مشکل خود را پیدا کنند به آن اعتماد می کنند.

مزایای ارسال دایرکت و کامنت اتوماتیک در اینستاگرام بوسیله اینستاداب چگونه هست ؟

در صورتی که شما مشغول تبلیغات اینستاگرام باشید روزانه تعداد زیادی فالوور جذب خواهید کرد و هر روز فرصت ندارید تا به همه آنها پیام خوش آمد گویی را به صورت دستی ارسال نمایید. خب ربات دایرکت اینستاگرام به شما این امکان را می دهد تا با تنظیم یک پیام ، به تمام افرادی که شما را فالو می کنند به صورت خودکار دایرکت ارسال کنید. میتوانید متن دایرکت و کامنت را کاملا سفارشی سازی کنید و کاملا رایگان با ربات اینستاداب این موارد را انجام دهید.

چه محتواهایی در ارسال دایرکت و کامنت در اینستاداب میتوانید ارسال کنید؟

≡ پیام متنی Ò تصویر Ô ویدئو و هر مواردی که مربوط به کسب وکارتان باشد.تنها مواظب باشید که اسپم نکنید.

 

 اسپم در اینستاگرام یعنی ارسال بیش از حد یک عملیات مثل ارسال دایرکت که منجر به مشکوک شدن اینستاگرام به حساب شما میشود.

در ربات اینستاداب میتوانید دایرکت و کامنت را برای ماهها و یا سالها و یا روزها زمان بندی کنید. ربات در همان زمانی که تعیین کرده اید دایرکت شما و کامنت شما را ارسال میکند و این جالب هست. نکته: با توجه به سخت گیری های شدید اینستاگرام از اول سال 2020 بهترین تعداد ارسال کامنت در 24 ساعت بهتر هست. از 50 عدد تجاوز نکند و نهایت 60 عدد باشد.(این یک توصیه و تجربه چند ساله کار با ربات اینستاگرامی هست).   در متن دایرکت اینستاگرام بوسیله ربات چه چیزهایی میتوانید ارسال کنید؟ بهترین مورد معرفی جشنواره ها و تخفیفات کسب وکارتان و نیزتبریکات  میباشد و نیز ارائه و ارسال شماره تماس و یا مشاوره شما با مخاطبان میباشد. از بخش پایین میتوانید نسخه فعال ربات اینستادب را دریافت کنید.

2 thoughts on “ارسال کامنت و دایرکت اتوماتیک در اینستاگرام

  1. ایمان ایزدپناهی says:

    سلام ویدیو آموزشی اینستا داب که داخل صفحه هست خرابه لطفا پیگیری نمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *