نرم افزار Whatbot plus چگونه کار میکند؟

نرم افزار Whatbot plusیک نرم افزار مخصوص پیام خودکار جوابدهی اتوماتیک برای واتس اپ هست.

در این نرم افزار شما یک متن یا چندین متن میتوانید تعیین کنید و سپس هر فردی که به اکانت واتس اپ شما پیام میدهد بصورت خودکار این نرم افزار پیام اتوماتیک شما را به دست مشتری میرساند.

مراحل انجام و ارسال پیام در نرم افزارWhatbot plus

1.باز کردن نرم افزار و نوشتن متن خودکار برای جوابدهی .متن تبلیغات میتواند هر چیزی باشد و هر عبارتی شما میتوانید وارد کنید و نیز میتوانید از ایموجی یا رندوم تکست هم استفاده نمایید.

2.وارد کردن لیست شماره تلفن مخاطبان که میتوانید در نسخه پریمیوم برنامه بصورت فایل TXT  یا فایل اکسل CSV ,XLS,XLSX نیز وارد کنید.همچنین شماره مخاطبان داخل گوشی را براحتی برنامه استخراج میکند.

3.ارائه گزارش کمپین بعد از ارسال ها.نرم افزار لیست کامل گزارش تعداد ارسال موفقیت آمیز و غیر فعال را بعد از اتمام ارسال به شما نشان میدهد.

4.قابلیت ارسال زمان بندی شده پیام ها را میتوانید براحتی با نرم افزار انجام دهید تا در ساعات مشخص ارسال را انجام دهد.

5.قابلیت ضمیمه کردن عکس و ویدئو با هر فرمتی داخل پیام وجود دارد.

6.قابلیت وارد کردن لیست شماره تلفن انبوه و چک کردن این شماره تلفن ها توسط نرم افزار برای اینکه مطمئن شود این اکانت ها در واتس اپ اکانت دارند.

دانلود نسخه رایگان برنامه را میتواند از دکمه زیر دریافت کنید.

نسخه برنامه : 4.5.5.0

نکته : در نسخه رایگان فقط جهت آشنایی شما با نمای برنامه و کارکرد برنامه هست.توصیه ما به شما خرید نسخه پریمیوم برنامه هست. اگر قبل از نصب پنجره SmartScreen را مشاهده کردید، روی دکمه More Info -> Run AnyWay کلیک کنید تا ادامه دهید:

نمای نصب برنامه :

بعد از نصب برنامه نمای زیر را مشاهده خواهید کرد.براحتی میتوانید تمام بخش ها را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

 

  آموزش ویدئویی نرم افزار پیام خودکار Whatbot plus