نرم افزار ارسال پیام انبوه  wstool  چگونه کار میکند؟

نرم افزار wstool  یک نرم افزار مخصوص ارسال پیام انبوه بصورت مستقیم از کامپیوتر در واتس اپ طراحی و تولید شده است.

این نرم افزار بصورت اتوماتیک تمام موارد ارسال پیام را به تمام مخاطبان شما انجام میدهد.به نوعی جایگزین ایده ال برای تبلیغات پیامکی بی هدف هست.

WSTool از فناوری ChromeDriver برای خودکار کردن عملیات در مرورگر کروم و ارسال پیام‌ها (یک به یک) از طریق واتساپ وب استفاده می‌کند. همچنین ویژگی های مفیدی را برای انجام بازاریابی  واتس اپی  و ارسال پیام های Whatsapp به چندین کاربر اضافه می کند.پس با خیال راحت میتوانید تبلیغات هدفمند انجام دهید.

مراحل انجام و ارسال پیام در نرم افزار تبلیغات انبوه واتس اپ WSTOOL

1.باز کردن نرم افزار و نوشتن متن تبلیغات.متن تبلیغات میتواند هر چیزی باشد و هر عبارتی شما میتوانید وارد کنید و نیز میتوانید از ایموجی یا رندوم تکست هم استفاده نمایید.

2.وارد کردن لیست شماره تلفن مخاطبان که میتوانید در نسخه پریمیوم برنامه بصورت فایل TXT  یا فایل اکسل CSV ,XLS,XLSX نیز وارد کنید.

3.ارسال پیام به شماره تلفن ها.حتی اگر آن شماره تلفن در تلفن شما نیز ذخیره نشده باشد نرم افزار ارسال را براحتی انجام میدهد.

4.قابلیت مولتی اکانت.یعنی شما میتوانید چندین اکانت واتس اپ را در نسخه پریمیوم وارد برنامه بکنید و ارسال چندین حسابی انجام دهید.

5.ارائه گزارش کمپین بعد از ارسال ها.نرم افزار لیست کامل گزارش تعداد ارسال موفقیت آمیز و غیر فعال را بعد از اتمام ارسال به شما نشان میدهد.

6.قابلیت ارسال زمان بندی شده پیام ها را میتوانید براحتی با نرم افزار انجام دهید تا در ساعات مشخص ارسال را انجام دهد.

7.قابلیت ضمیمه کردن عکس و ویدئو با هر فرمتی داخل پیام وجود دارد.

8.قابلیت وارد کردن لیست شماره تلفن انبوه و چک کردن این شماره تلفن ها توسط نرم افزار برای اینکه مطمئن شود این اکانت ها در واتس اپ اکانت دارند.

دانلود نسخه رایگان برنامه را میتواند از دکمه زیر دریافت کنید.

نسخه دریافتی : 8.4.2

نکته : در نسخه رایگان قابلیت کپی پیست مخاطبان غیر فعال میباشد و تنها در نسخه پریمیوم برنامه این امکان فعال میباشد.

این ابزار به شما امکان می‌دهد با گیرندگانی که انتظار دریافت پیام‌های شما را دارند (مثلاً مشتریان، دانش‌آموزان، بیماران، و غیره) ارتباط برقرار کنید، و یک ابزار هرزنامه نیست، بنابراین در صورت ممنوع شدن شما مسئولیتی بر عهده ما نیست.

اگر قبل از نصب پنجره SmartScreen را مشاهده کردید، روی دکمه More Info -> Run AnyWay کلیک کنید تا ادامه دهید:

نمای نصب برنامه :

بعد از نصب برنامه نمای زیر را مشاهده خواهید کرد.براحتی میتوانید تمام بخش ها را بصورت ویدئویی مشاهده کنید.

  آموزش ویدئویی نرم افزار wstools

جلوگیری از بن شدن در واتس اپ

لطفاً توجه داشته باشید که WSTOOL برای کمک به شما در برقراری ارتباط با گیرندگانی که انتظار دریافت پیام‌های شما را دارند (مثلاً مشتریان، دانش‌آموزان، بیماران و غیره) طراحی شده است، و این یک ابزار هرزنامه نیست، بنابراین در صورت ممنوعیت شما مسئولیتی بر عهده ما نیست. اگر برخی از گیرندگان پیام شما را به عنوان “هرزنامه” گزارش دهند، واتساپ می تواند حساب شما را مسدود کند. اگر از WSTool برای ارسال پیام های زیادی استفاده می کنید و می خواهید از حساب whatsapp خود محافظت کنید، توصیه های زیر را ارائه می دهیم.
1. اگر ممکن هست با حساب شخصی واتس اپ پیام ارسال نکنید.
2. اگر از “اکانت واتساپ جدید” استفاده می کنید، فقط سعی کنید چند روز برای ارسال و دریافت و  ارسال انبوه از آن استفاده نکنید. به این ترتیب شما مقداری “شهرت” به حساب خواهید داد و از ممنوعیت فوری جلوگیری می کنید.سپس بعد از گذشت چند روز ارسال را انجام دهید و رفته رفته بیشتر کنید.
3. شماره حساب (که می خواهید از آن برای ارسال انبوه استفاده کنید) به عنوان کارت مجازی از حساب شخصی خود با دوستان و خانواده ارسال کنید از آنها بخواهید آن را ذخیره کنند و برای شما پیام ارسال کنند. همچنین یک عکس پروفایل و نام در حساب خود تنظیم کنید.همچنین در نرم افزار قابلیت Similar Account  هست که شما میتوانید با وارد کردن شماره و نیز پیام در بین پیام های ارسالی شما  نرم افزار wstool به این Similar Acccount  پیام ارسال کند تا واتس اپ مشکوک نشود.
4.موقع ارسال انبوه با اکانت جدید واتس اپ سعی کنید از تعداد ارسال های کم استفاده کنید و رفته رفته بیشتر کنید.
5.متن ارسالی بسیار مناسبی به مخاطبان هدفمند ارسال کنید تا توسط مخاطبان ریپورت نشود این نکته بسیار مهم هست.
6. سعی کنید از گزینه Multi-Message در برنامه استفاده کنید که به شما امکان می دهد همان پیام را به روش های مختلف بنویسید.
7. از ویژگی SpinTax to برای تنظیم آرایه ای از کلمات با همان معنی استفاده کنید (برنامه به طور تصادفی از آنها استفاده می کند)
8. از برنامه ماژول  Anti Block در تنظیمات استفاده کنید (شماره‌های خود و شماره دوستان خود را که معمولاً با آنها چت می‌کنید اضافه کنید و پس از x مقدار پیام، شروع گفتگو با آنها را تنظیم کنید)
9. با عضویت در گروه ها اعتبار و اعتبار بیشتری به حساب خود بدهید
10. از تنظیمات، در WSTOOL، یک تاخیر کوچک بین پیام ها تنظیم کنید یعنی یک تایم استراحت بعد از تعداد ارسال پیام مشخصی به برنامه بدهید.
11. از ویژگی چند حساب در WSTOOL برای اضافه کردن بیش از یک حساب واتساپ و ارسال پیام به صورت “چرخش” استفاده کنید (به عنوان مثال 50 یا 200 پیام در هر حساب در روز)
12.گزینه Fast mode را غیر فعال کنید اگر فعال هست.سعی کنید از گزینه ارسال سرعت متوسط استفاده کنید.
13.از تعداد ارسال های بالای 5 هزار الی 10 هزار ارسال در روز استفاده نکنید.اگر شماره شما برای اولین بار بن میشود، باید در عرض 1-48 ساعت به طور خودکار از حالت بن خارج شود.