چگونه میتوانید در سایت عضو شوید ؟

عضویت در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و عضویت و قوانین و مقررات مربوطه است.
افراد برای عضویت در سایت باید به قسمت عضویت مراجعه کنند. در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام‌خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، لینک تایید عضویت برای آنان ارسال می‌شود که کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل عضویت را تایید می‌کنند.
با عضویت در سایت آیونر بوسیله ایمیل و شماره تلفن همیشه میتوانید آخرین کوپن های تخفیف و آپدیت محصولات را در ایمیلتان و یا پیامک از طریق گوشی دریافت کنید.
سایت آیونر دارای نماد اعتماد و نیز ساماندهی میباشد و نیز با درگاه پرداخت ملت و نیز زرین پال کار میکند.همیشه در پایین فوتر سایت میتوانید مشاهده نمایید.

من رمز خودم را فراموش کرده ام ؟

موقعی که شما پسورد خودتان را فراموش میکنید میتوانید به یک حالت اقدام کنید. بازیابی رمز فراموش شده از طریق ایمیل هست که میتوانید با کلیک بر روی دکمه فراموشی رمز اینکار را انجام دهید.

بعد از خرید پکیج ها بصورت آنی میتوانم آموزش ها را مشاهده کنم؟

بله.تمام آموزش های سایت آیونر بصورت دیجیتالی دانلودی ارائه میشود.یعنی بعد از خرید شما به لینک های دانلود محصول یا عصویت ویژه دسترسی خواهید داشت و میتوانید بوسیله یک دانلود منجر لینک ها را با سرعت بالا دانلود کنید و مشاهده کنید.توجه بکنید که امکان استفاده از محصول خرید شده تنها برای شخص خریدار مجاز میباشد.برای همین برخی محصولات بصورت لایسنس گذاری شده ارائه میشوند که قابل اجرا در سیستم عامل ویندوز و مک میباشند.

اگر نیاز به پشتیبانی و مشاوره داشتم چگونه میتوانم انجام دهم؟

شماره پشتیبانی (ساعت 10 الی 14 ) 33240317_045 به جز روزهای تعطیل و تعطیل رسمی

میتوانید از پشتیبانی  ایمیل Poshtiban[@]ioonar.com سایت نیز استفاده نمایید.

دریافت آپدیت ها و بروز رسانی های محصولات همیشگی میباشد؟

هر پکیج به مدت یک سال دارای پشتیبانی و آپدیت رایگان میباشد.بعد از یکسال در صورت تمدید اطلاع رسانی برای خریداران ارسال میشود.

عضویت ویژه در سایت چیست ؟

با پرداخت هزینه سالیانه شما میتوانید به بسیاری آموزش های با فرمت مختلف دست پیدا کنید همچنین با تهیه عضویت ویژه به کلیه محصولات سایت یکجا دسترسی خواهید داشت و نیز آموزش های بسیرای که در طی سال قرار میگیرد و شما اگر عضویت ویژه تهیه کرده باشید میتوانید تمام محصولات را چه از قبل یا محصولاتی که جدید قرار میگیرد را استفاده کنید.عضویت ویژه یک بستر ویژه و با اهمیت برای ارتباط و دستیابی به مشتریان وفادار سایتمان هست. که در زمینه های کسب وکار شامل مجلات و آموزش های تالیفی که شامل کتاب و ویدئو های اختصاصی و ویژه در سطح وب اینترنتی و صوت میباشد.

تعهدات کاربر عضو در سایت آیونر

کاربر باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای ثبت نام مجدد و اخذ کلمه عبور جدید اقدام کند.

کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.

عضویت در سایت آیونر رایگان است.در صورت سوء استفاده کاربران و استفاده و دانلود مکرر آموزش ها هر زمان مدیریت سایت آیونر میتواند نسبت به غیر فعال سازی کاربر خاطی اقدام نماید.

حق کپی رایت

حق امتیاز کلیه کالاهای این سایت برای تهیه کننده اثر محفوظ بوده و هرگونه کپی‌برداری یا استفاده از بخش یا کل مطالب کالاها غیرمجاز بوده و پیگرد قانونی دارد.
همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت اظهار نظر کنند.

گارانتی محصولات

شعار ما این هست که “محصول با کیفیت نیاز به گارانتی ندارد.” شما اگر خوب باشید پس ما هم در کنار شما خوبتر خواهیم شد.به دلیل سیاست سایت آیونر قیمت محصولات در قبال کیفیت آموزش ها با مبلغ مناسب در اختیار کاربران قرار داده شده است که امکان دارد کاربر همین محصولات سایت را در دیگر وب سایت ها و یا فروشگاهها با هزینه های بالاتر و خیلی بیشتر دریافت کند و برای همین تنها گارانتی محصولات نسبت به مبلغ پرداختی استفاده از دیگر محصولات میباشد.بیشتر اتفاق میافتد که کاربرنمان محصولات سایت ما را از افراد سودجو با چندین برابر مبلغ پرداختی تهیه میکنند و این افراد سودجو نه پشتیبانی ارائه میدهند و نه کاربر را پشتیبانی میکنند و جالبتر اینکه پشتیبانی محصولات فروخته شده خودشان را به ما ارجاع میدهند که ما در این مورد هیچ مسئولیت پشتیبانی را قبول نمیکنیم.پشتیبانی سایت تنها و تنها برای خریداران سایت ما هست.

گارانتی اثربخشی محصولات سایت آیونر به این صورت که شما اگر از یک محصولی ناراضی بودید میتوانید به عنوان گارانتی یک محصول دیگر از سایت را تنها یکبار رایگان و در عوض محصول خرید شده دریافت نمایید و یا عضویت ویژه را تهیه کنید.