سایت آیونر  بهترین مارکت برای تهیه و خرید اکانت شبکه های اجتماعی مختلف میباشد و همچنین  نرم افزارهای طراحی شده برای بازاریابان اینترنتی را ارائه می دهد.

با پیوستن به آیونر دات کام  می توانید درآمدزایی و فروش خودتان را بوسیله راههای بازاریابی موجود در سایت و مارکت سایت ما افزایش دهید.خدمات اختصاصی که ارائه میدهیم علاوه برای ارائه اکانت شامل تبلیغات انبوه دایرکت اینستاگرام و تلگرام میباشد که با بازدهی 100 درصد تضمیمی قابل اجرا میباشد.

ما محصولات خاص را ارائه میدهیم.همچنین ما آموزش های کاملا کاربردی و حرفه ای برای شما تولید میکنیم که براحتی در سطح وب پیدا نمیشوند و یا نایاب هستند.

در صورت هر گونه پیشنهاد وسئوال میتوانید از قسمت تماس با ما در سایت استفاده نمایید.

درباره من

سجاد آمری زاده 

من سجاد آمری زاده مدیر سایت آیونر هستم. علاقه زیادی به تولید آموزش کاربر پسند دارم.من براحتی میتوانم به هر کسب وکاری کمک کنم تا افزایش فروش را تجربه کند.تجربه و کار اصلی من ایجاد و ارائه  برنامه ها و آموزش ها و نرم افزارهای کاربرمحور هست.برخی مهارت های من شامل برنامه نویسی نرم افزار بخش Malware Analytics ,مدرس دوره های آموزشی سوشیال مدیا ,مدرس آموزش نرم افزارهای کسب وکار اینترنت محور و همچنین مدرس حوزه دات نت بخش Reverse Engineering و خوشحالم که از سال تاسیس سایت آیونر 10 سال قبل تا الان تونستم به بالای 3 هزار نفر از کاربران اینترنتی خدمات ارائه نمایم.