آموزش تکنیک های واتس اپ مارکتینگ

چگونه در واتس اپ پیام انبوه ارسال نماییم؟

سجاد آمری زاده

سه گام ساده تا انجام تبلیغات انبوه در واتس آپ 

جمع اوری شماره مخاطبان یا مشتریان

طراحی متن عالی پیام آماده برای ارسال

استفاده از نرم افزار واتس اپ سندر

حقایق واتس اپ در ایران

آخرین آمار نشان می دهد که در ایران، از هر 10 نفر بالای 18 سال ، 8 نفر از واتس اپ استفاده می کند.

چرا باید از واتس اپ مارکتینگ استفاده نماییم؟

اگر دوست دارید که تمام راههای تبلیغات انبوه در واتس اپ را یاد بگیرید پس تا انتهای این آموزش را با من (سجاد امری زاده) همراه باشید.

باید کاملا در جریان باشید که  ارسال پیامک انبوه تبلیغاتی جای خود را واقعا از دست داده است و اصلا بازدهی گذشته را ندارد و تماما ایجاد هزینه برای تبلیغ دهندگان هست و اکثر  مخاطبان کسب وکار شما بدون اینکه پیام را بخوانند آن را از گوشی خود حذف می کنند یا در لیست سیاه شماره قرار میدهند و این خبر خوبی نیست!بیشتر افراد پیامک را صرفا به دلیل عضویت در وب سایت و دریافت رمز عبور یا نام کاربری برایشان جلب توجه میکند.

استفاده از پیامک برای تبلیغات همان حکم فروش نفت برای روشن کردن بخاری را دارد البتته در زمانی که گاز و بخاری گازی نیز هست! پس چه دلیلی دارد از نفت به جای گاز استفاده کنیم؟

با توجه گستردگی استفاده از اپلیکیشن ها در کشور ایران و نیز محبوب بودن  واتس اپ به نظر من آموزش دهنده روزانه 100 پیام هم 100 پیام هست و برای اثربخشی یک کسب وکار با همین تعداد هم میشود به فکر فروش وافزایش فروش  اگر پیام های جذاب ویدئویی صوتی متنی عکس دار ارسال کنید و نه تنها متن!این واقعیت و قانون شماره اول هست که شما باید در فکر تبلیغ کسب وکارتان بوسیله ابزارها و اپلیکیشن های جدید و پرطرفدار مثل واتس اپ باشید.

بعد از شناسایی روش های افزایش فروش در اینجا مثلا واتس اپ , کار بعدی شما انتخاب نوع تبلیغات هست.مثال شاید بخواهید تبلیغات ایمیلی انجام دهید یا تبلیغات اینستاگرامی یا تبلیغات واتس اپی با داشتن شماره تلفن.

در اینجا بحث مهم داشتن شماره تلفن مخاطبان و مشتریانمان میباشد.مهمترین اصل تبلیغ در واتس اپ داشتن شماره تلفن میباشد.فرقی نمیکند این شماره تلفن از قبل مربوط به مشتریان شما باشد یا نه.اگر مربوط به مشتریان شما باشد که چه بهتر اما اگر نباشد پس باید خودمان بتوانیم شماره ایجاد کنیم و تشخیص دهیم که این شماره ها آیا در واتس اپ اکانت دارند یا ندارند!خب این هم قابل حل هست نیازی نیست به این فکر کنید.ما  در حالت اول فرض میکنیم 1000 شماره تلفن مشتری داریم.در حالت دوم فرض میکنیم شماره اصلا نداریم ولی ایجاد میکنیم.مثال 10 هزار شماره تلفن با کدشماره موبایل تهران مثال0912563xxxx ایجاد میکنیم و چهار رقم آخر را به صورت رندوم و تضادفی با یک برنامه ایجاد میکنیم و چک میکنیم!خب به این راحتی ما توانستیم شماره بدست بیاوریم.

در قانون دوم یاد گرفتیم که اول استارت تبلیغات ما شماره تلفن را چگونه بدست آوریم یا اگر از قبل داریم چگونه استفاده نماییم.

مهمترین قانون نحوه نوشتن متن پیام ارسالی هست.اینکه چه متنی یا پیامی برای مشتری ارسال کنیم که در جا به پیام ما واکنش نشان دهید خیلی مهم هست!منظور ما ارسال گونی وار پیام نیست چون اگر اینطور باشد میتوانیم بصورت فله ای از همان پیامک تلفنی استفاده نمایید.

چیزی که خیلی از افرادی که در واتس اپ برای تبلیغات از آن مطلع نیستند نحوه نوشتن متن تبلیغی محصول برای ارسال در واتس اپ هست.

شما در کمترین و کمترین تعداد اگر روزانه بتوانید به 100 نفر دقت بکنید تنها 100 نفر هر روز پیام تبلیغاتی موثر ارسال کنید به نوعی ماهانه میشود 3000 پیام تاثیرگذار و این تعداد در حالی هست که شاید برای ارسال این 3000 پیام روزانه بیشتر از 30 دقیقه از شما بیشتر زمان نبرد که در ادامه به شما میگویم چگونه! اما عجله نکنید.

شما اگر بتوانید برای هر مشتری یک پیام غیر تکراری ارسال کنید و نیز محتوای پیام ارسالی شما دارای ویدئو یا عکس همراه با متن و لینک باشد بسیار عالیست!البتته باید سعی کنید به مخاطبانی ارسال کنید که واقعا شیفته محصول شما باشند.که در اینجا میتوانید براحتی با سرچ در گوگل به لیست شماره تلفن انبوه مخاطبان بسته به موضوع کاری خودتان دست پیدا کنید.همین الان نیز میتوانید همین عبارت را سرچ کنید.لیست شماره تلفن انبوه برای …..

پس در قانون سوم ما علاوه بر شماره تلفن توانستیم متن تبلیغاتی بسیار عالی برای ارسال در واتس اپ تولید نماییم که شامل یک عکس و یک توضیح یک سطری و یک لینک تماس بود.حالا برویم به سراغ ادامه جذاب ماجرا!

قانون چهارم اجرایی کردن و اتوماتیک کردن ارسال ها در واتس اپ هست.در اینجا ما میتوانیم بوسیله نرم افزار وات سندر wstool  تماما پیام های اتوماتیک ارسال کنیم.تا کنون چنین ابزاری برای تبلیغات در واتس اپ وجود نداشت! اما ما باید بدانیم که نرم افزار کار ما را از دستی به اتوماتیک ارتقا میدهد برای همین نباید انتظار غیر منتظره ای از نرم افزار ارسال پیام انبوه واتس اپ داشته باشیم.

در حداقل ترین شرایط روزانه 100 پیام و حداکثرترین شرایط 300 پیام با هر شماره میتوانیم در واتس اپ ارسال کنیم.مزایایی که نرم افزار wstool  دارد این هست که همه چیز در اختیار خوده ما هست و نیز تمامی موارد بدون دخالت دست انجام میشود.ما محدودیتی از بابت ارسال با هر اکانت نداریم.به عنوان مثال ما میتوانیم با 5 اکانت واتس اپی و با هر کدام روزانه 100 پیام ارسال کنیم به نوعی میشود 500 پیام روزانه و ماهانه 15000 هزار پیام واقعی واتس اپی !این واقعا ایده ال هست و ضمن اینکه ما هیچ هزینه ای برای پیام های تبلیغی پرداخت نمیکنیم و تنها و تنها از ابزار وات سندر واتس اپ استفاده میکنیم.

خب خوشبختانه من تمام موارد آموزشی برنامه را برای شما در قالب فایل ویدئویی آماده کرده ام که میتوانید مشاهده کنید و از همین امروز تبلیغات انبوه واتس اپ خودتان را شروع کنید.همچنین دقت نمایید که میتوانید بصورت 1 روز رایگان از نسخه نرم افزارwstool  با وارد کردن ایمیلتان استفاده نمایید و برنامه را تست کنید و بررسی کنید که مناسب کار شما هست یا خیر !

آموزش ویدئویی ارسال پیام انبوه در واتس اپ 

فایل های آموزشی بصورت قدم به قدم تمام موارد استارت تبلیغات انبوه در واتس اپ را به شما یاد میدهد.

↩️ یاد میگیرید که بدون نیاز به هیچ هزینه جانبی تبلیغات در واتس را انجام دهید.

↩️ یاد میگیرید چگونه روزانه تعداد بالایی پیام با اکانت واتس اپ ارسال نمایید. روزانه 1000 الی 3000 پیام 

↩️ یاد میگیرید که چگونه روزانه با 30 دقیقه تایم گذاشتن بر روی تبلیغات به نتیجه برسید.

↩️ یاد میگیرید که تمام کارهای تبلیغات در واتس اپ را اتوماتیک انجام بدهید!بدون دخالت دست

↩️ یاد میگیرید که بهترین ابزار تبلیغات در واتس اپ چه ابزارهای هست و میتوانید از ان استفاده کنید.

↩️ همچنین بصورت 24 ساعت رایگان از ابزار واتس اپ مارکتینگ میتوانید استفاده نمایید.

برای مشاهده ادامه ویدئوهای تصویری آموزش ارسال پیام انبوه در واتس اپ و نیز برنامه ارسال واتس اپ میتوانید ایمیل خودتان را  در کادر پایین وارد نمایید و بعد بلافاصله میتوانید ویدئوها را مشاهده کنید.

ارزش کل ویدئوی آموزشی 690 هزار تومان میباشد که برایگان میتوانید دریافت کنید.همچنین ابزار ارسال پیام انبوه را نیز دریافت میکنید.

درباره من

سجاد آمری زاده 

من  یک فرد کاملا معمولی هستم که 12 سال هست علاقه زیادی به تولید آموزش کاربر پسند دارم.من براحتی میتوانم به هر کسب وکاری کمک کنم تا افزایش فروش را تجربه کند.تجربه و کار اصلی من ایجاد و ارائه نرم افزارهای کاربرمحور هست.با ابزارهای اختصاصی بازایابی میتوانم به شما کمک کنم که بتوانید فروش خودتان را افزایش دهید و همچنین بتوانید کسب وکار اینترنتی خودتان را متحول کنید.برخی مهارت های من شامل برنامه نویسی نرم افزار بخش Malware Analytics ,مدرس دوره های آموزشی ,مدرس ایمیل مارکتینگ حرفه ای,مدرس آموزش نرم افزارهای کسب وکار اینترنتی  و همچنین مدرس حوزه دات نت بخش Reverse Engineering با زبان ساده برای افراد معمولی.