سرور لایک ایرانی

19 خرداد 97 0 نظر

 پنل افزایش لایک ایرانی نامحدود

 

پنل افزایش لایک اینستاگرام چیست؟

پنل افزایش لایک اینستاگرام , همان پنل ربات افزایش لایک اینستاگرام است . برخی از این ربات ها بر روی کامپیوتر شما به عنوان یک نرم افزار نصب می شوند اما برخی دیگر بر روی سرور قرار دارند که اینگونه سرور ها به دلیل ماهیت رباتی که بر روی آنها قرار دارد با نام  سرور افزایش لایک اینستاگرام شناخته می شود که خود باعث می شود بدون نیاز به کامپیوتر و گذاشتن وقت زیادی از سوی شما ، ربات اینستاگرام به صورت خودکار کارهای مشخص شده در پنل افزایش لایک اینستاگرام را انجام می دهد بنابراین شما می توانید به صورت هدفمند صفحه اینستاگرام خود را تبلیغ کنید. با استفاده از پنل افزایش لایم اینستاگرام و ربات اینستاگرام دیگر نیازی به خرید لایک ایرانی  اینستاگرام ندارید.

چرا باید از پنل افزایش لایک اینستاگرام استفاده کنیم؟

در این پنل شما مدیریت یک ربات اینستاگرام را در اختیار دارید و با توجه به امکانات بات اینستاگرام شما می  توانید ربات اینستا گرام خود را مدیریت کنید. در پنل افزایش فالوور اینستاگرام شما باید بتوانید ربات خود را تنظیم کنید تا کارهایی مانند ارسال پیام خودکار , لایک اتوماتیک , فالو و آنفالو اتوماتیک را انجام دهد و با توجه به فیلترهای تعریف شده در سیستم بهترین افراد را برای فالو کردن انتخاب کنید تا بتوانید به اهداف خود یعنی تبلیغات در اینستاگرام , افزایش فالوور اینستاگرام و … دست یابید. صرفه جویی در زمان , هزینه , کارایی بهتر , تبلیغات  اثر بخش تر و افزایش فالوور واقعی تنها برخی از ویژگی های استفاده از پنل افزایش فالوور اینستاگرام است.

بهترین پنل افزایش لایک اینستاگرام

با جست و جو در اینترنت مشاهده می کنید که تعداد زیادی از افراد و سایت ها هستند که خدمات اینستاگرام را ارائه می دهند اما نکته ای که در ارائه این خدمات وجود دارد کیفیت است زیرا برای تبلیغات یک برند و کسب و کار اصولی نیست که از روش های نامطلوب مانند فروش فالوور اینستاگرام , لایک و ویو به صورت پکیجی و فیک استفاده شود بنابراین از خرید خدمات اینگونه سایت ها خودداری کنید و همیشه به دنبال کیفیت باشید.

در این پنل تمام لایک ها ایرانی میباشند.

سرورها بدون نیاز به شارژ کردن می باشند و بعد از پرداخت مجاز به استفاده رایگان تا 6 ماه است.

  • تحت وب و دارای لینک API
  • افزایش تنها از طریق لینک پست
  • سرعت بسیار بالا
  • با هر کلیک افزایش 100 لایک
  • بدون محدودیت زمانی
  • پشتیبانی 24 ساعته در 7 روزهفته

بعد از تهیه سرور لایسنس متعلق به شما میباشد و هر گونه سو استفاده از لایسنس سرور و در اختیار قرار دادن آن به افراد دیگر  بلافاصله باعث باطل شدن لایسنس میشود.

خرید محصول سرور لایک ایرانی

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.