ثروت  آفرینی با اینستاگرام

ثروت آفرینی با اینستاگرام

26 مهر 95 5 نظر

آموزش صفر تا 100 بازاریابی و افزایش فروش با اینستاگرام

رازهای ناگفته ای که با به کار بردن شان میتوانید در اینستاگرام به موفقیت برسید!

 

این آموزش آپدیت شد.

آیا می‌دانستید که شبکه اجتماعی اینستاگرام یکی از بهترین شبکه های اجتماعی برای افزایش فروش ورونق محصول و حتی درآمدزایی هست ؟

1: بازاریابی با اینستاگرام یکی از سریع‌ترین راه‌ها برای پیدا کردن مشتری است!
2:خبر خوبی که هست اینکه باید تنها با اصول اینستاگرام آشنایی داشته باشید تا بتوانید در آن موفق شوید و این اصول کاملا راحت و قابل پیاده سازی توسط هر فردی با هر مهارتی هست.

3:مردم همیشه دنبال محصولات و فرصت ها  هستند که یکی از بهترین مکان‌های معرفی اینستاگرام است!

4:شما میتوانید بواسطه داشتن محصول کسب وکارتان را در اینستاگرام متحول کنید!

5:حتی بدون داشتن محصول هم میتوانید بواسطه تاسیس یک پیج و افزایش فالور یک منبع درآمدزایی برای خودتان ایجاد کنید و از افراد و صاحبان کسب وکارها پول های خوبی دریافت کنید و محصولات این افراد را در پیجتان تبلیغ کنید!
6:یکی از بهترین مکان ها برای افزایش فروش و تخفیف دادن همین شبکه اجتماعی اینستاگرام میباشد.

7:با این شایعه خداحافظی کنید که در اینستاگرام درآمدزایی و کسب پول امری محال هست چون این خرافات محض است  و تنها بواسطه یک گوشی میتوانید بازاریابی خودتان را متحول کنید!

 

واقعیت های اینستاگرام چیز دیگری هست که کمتر افرادی به شما میگویند!

1:شاید هزینه های زیادی برای جذب ترافیک برای افزایش فروش و بازاریابی  انجام داده باشید و یا دیگر روش های تبلیغات اما میخواهم به شما بگویم که تمام روش هایی که قبلا آزموده اید رو فراموش کنید و بچسبید به اینستاگرام !

2:در اینستاگرام نه تنها یک منبع درآمدزایی اینترنتی بلکه چند منبع درآمدزایی میتوانید انجام دهید اما خیلی از افراد از این نکته غافل هستن و فکر میکنن که برای درآمدزایی از اینستاگرام باید محصولی داشته باشند پس با این تفکر غلط هم خداحافظی کنید.

 

چه چیزی را یاد میگیرید؟

1: دقیقا در این محصول به شما یاد داده میشود که چگونه اگر محصولی داشته باشید بتوانید در اینستاگرام فروش محصولتان را افزایش دهید و فروش کنید.

2: حتی محصولی هم نداشته باشید میتوانید در یک حوزه و موضوع یک پیج برای خودتان ایجاد کنید و با قرار دادن محتواهای مورد علاقه عموم مردم بتوانید فالورهای خودتان را افزایش دهید و سپس بتوانید از همین پیج خودتان بوسیله دریافت تبلیغات(شات کردن ) درآمدزایی کنید!

3: 80درصد مردم در اینستاگرام به دنبال محصولات با کیفیت و محتواهای عالی هستند و این یعنی فرصتی برای شما !و دقیقا در این پکیج شما یاد میگیرید چگونه محبوب این 80 درصد مردم در اینستاگرام شوید!

 

 

مطالب و مواردی که یاد میگیرید شامل :


ساخت اکانت اینستاگرام و ارسال پست با کامپیوتر ویندوزی
رعایت موارد امنیتی برای جلوگیری از هک حساب اینستاگرام
آموزش تهیه و تولید عکس ها
آموزش تولید ویدئوهای پرمخاطب در اینستاگرام
آموزش سایز عکس و ویدئوها در اینستاگرام
آموزش استراتژی استفاده از هشتگ ها در اینستاگرام
آموزش راههای جذب فالور واقعی در اینستاگرام
آموزش اصول مهم در نحوه تولید عکس و ویدئو در اینستاگرام برای تاثیر گذاری بیشتر
5 محدودیت اینستاگرام که بسیاری از کاربران مطلع نیستند و در صورت رعایت نشدن اکانت غیرفعال می‌شود
5 نکته برای ساخت عکس‌های بهتر
استفاده حرفه‌ای از هشتگ‌ها برای پیدا شدن عکس در جستجوها
ممنوعیت‌هایی که باید در نوشتن هشتگ رعایت کنیم
یافتن عکس‌های باکیفیت با موبایل یا تبلت
افزودن نوشته فارسی روی عکس‌ها و ساخت عکس‌نوشته
تئوری گیمیفیکیشن و استفاده از آن در بازاریابی با اینستاگرام
5 روش بازاریابی با اینستاگرام
نکاتی برای برندسازی با اینستاگرام
تحلیل اکانت اینستاگرام برای یافتن محبوب‌ترین عکس‌ها، زمان‌های پست، مناسب‌ترین فیلترها و …
معرفی سایتهای اماده برای تهیه عکس کاملا رایگان
معرفی ویدئوهای آماده در هر زمینه ای برای قرار دادن در اینستاگرام
آموزش منشن کردن در اینستاگرام
آموزش شات کردن در اینستاگرام
آموزش زمان بندی پست ها در اینستاگرام به صورت اتوماتیک آموزش بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام
آموزش روش های قرار دادن محصول و ساعات شلوغ در اینستاگرام برای فروش بیشتر
آموزش افزایش هزاران فالور بصورت آنی

آموزش افزایش لایک های پست هایتان در اینستاگرام


1:این آموزش برای افرادی که فکر میکن درآمدزایی و بازاریابی و افزایش فروش  از اینستاگرام ممکن نیست و همیشه گول فالورهای جعلی در پیج های اینستاگرام را میخورند و پولشان را هدر میدهند و نیز اینکه در اینستاگرام فقط بیهوده چرخ میزنند و فکر میکنند که هیچ ایده ای ندارند که بتوانند از اینستاگرام درآمدزایی کنند اصلا توصیه نمیشود.

2:ایده هایی هم به شما معرفی میکنیم که بدون داشتن محصول بتوانید هر ماه از اینستاگرام درآمدزایی کنید.شاید خیلی آموزش ها در مورد اینستاگرام وجود داشته باشد اما هر آموزشی جامع و حرفه ای و گام به گام نخواهد بود.

کیفیت آموزش موجود در این پکیج :

1: مطمئنا در این محصول به سراغ مهمترین موارد آموزشی اینستاگرام رفته ام و تمام مواردی که منجر به درآمدزایی و موفقیت در اینستاگرام میشود را بدون داستان گویی و حاشیه رفتن بیان کرده ام.

2: چون تمام موارد اینستاگرام را من به طور کامل حس کرده ام و تجربه کرده ام بنابراین شما براحتی میتوانید از این تجربه های من الگو بردارید و یا حتی کپی پیست کنید و براحتی درآمدزایی کنید.

3: شما از سایتی این آموزش را دریافت میکنید که خودش در اینستاگرام حضور فعالی دارد و تمام ریزه کارهایی که به کار بسته تا موفق شود را با تمام این ریزه کاری ها آشنا میشوید و به نوعی به صورت کاملا عملی استراتژی های ما را در کسب وکارتان در اینستاگرام پیاده میکنید.

4: در این آموزش فیلم برداری از محیط گوشی با نرم افزار مرتبط و با کیفیت HD  تهیه شده است.

5: این آموزش همزمان با نسخه نهایی اینستاگرام 2017 تهیه شده است و تمام آپدیت های جدید و قوانین جدید اینستاگرام در این پکیج لحاظ شده است.

6: آموزش های موجود در این پکیج با هر بار بروزرسانی اینستاگرام آپدیت میشود.نسخه موجود در این پکیج نسخه نهایی 2017 اینستاگرام میباشد.

1:در این پکیج به شما راز رسیدن به درآمد های خوب  از اینستاگرام  بواسطه ایجاد یک پیج پرطرفدار و دریافت تبلیغ در این پیجتان آموزش داده میشود.

2:نیز در صورت داشتن محصول رازهای افزایش فروش و بازاریابی محصول در اینستاگرام تا مرز 5 برابر در یک بازه زمانی  آموزش می دهیم.

3:به شما تکنیک ها و اصولی را می آموزیم که بتوانید به سادگی و بدون هیچ گونه هزینه اضافی، 10 ها هزار مخاطب در اینستاگرام پیدا کنید و سریعاً  از این ترافیک بزرگ، درآمد زایی ویا بازاریابی و افزایش فروش کنید.

4: محصولتان را به بهترین نحو در اینستاگرام 5 برابر افزایش فروش بفروش برسانید و بدون محصول هم براحتی با صرف زمان کمی  درآمدزایی کنید.

5: میتوانید هر ماه درآمدهای خوب و عالی را  بعد از مدت زمان کوتاهی  بدون داشتن محصول و یا با داشتن محصول افزایش فروشتان را  صرفا بوسیله قرار دادن عکس و فیلم تجربه بکنید! (دلچسب ترین مرحله )

6: میتوانید چندین کسب و کار در اینستاگرام ایجاد کنید و چند منبع درآمدزایی برای خودتان داشته باشید.

7: میتوانید به یک کارآفرین در اینستاگرام با هر دانش و مهارتی تبدیل شوید و چندین پیچ اینستاگرام ایجاد کنید و تبلیغات دریافت کنید تنها بوسیله یک گوشی هوشمند!

چه چیزهایی این محصول را متمایز تر از محصولات رقبا میکنید؟

من ایمان دارم که این محصول آموزشی در مورد اینستاگرام متفاوت تر از هر آموزش دیگری هست و برخی سرفصل ها به شکل زیر حکایت از آن دارد که :

 شما لازم نیست تا آشنایی قبلی با اینستاگرام داشته باشید.

 شما لازم نیست تا نگران روش های افزایش فالور باشید.

 نگرانی شما در مورد تولید عکس و فیلم منحصر به فرد بی مورد هست (معرفی سایتهای ناب کاملا رایگان برای قرار دادن عکس و فیلم کاملا آماده و با کیفیت )

 حتی با کامپیوتر هم میتونید در اینستاگرام کار خودتون رو شروع کنید براحتترین شکل ممکن

 نگران کسب درآمد بوسیله دریافت تبلیغ در پیج خودتان اصلا نباشید.چون تمام این موارد آموزش داده میشود.

 

خرید محصول ثروت آفرینی با اینستاگرام

no این پکیج  در تاریخ 9/25/96 آپدیت شده است و همراه پکیج شما روش افزایش فالور و لایک برای پیج اینستاگرام را نیز همراه این پکیج دریافت میکنید.

 

 

نکته: با خرید دانلودی این محصول:
1. 20% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می گردد که می توانید برای خرید دیگر محصولات دانلودی سایت از آن استفاده نمائید.
2. بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده می باشد.
3. مهمتر از همه در صورتی که در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شود بدون پرداخت هیچگونه هزینه ای می توانید با استفاده از لینک آن در قسمت "سفارشات من" آن را دانلود نمائید.

کلمات کلیدی
اینستاگرامبازاریابی اینستاگرامافزایش فروشچگونه با اینستاگرام درآمد کسب بکنیمکسب درآمد با اینستاگرامافزایش فروش با اینستاگرامچگونه با اینستاگرام بازاریابی بکنیمبازاریابی محصول با اینستاگرامکسب درآمد از اینستاگرامدرآمد زایی آسان با اینستاگرامپولسازی با اینستاگرامکسب درآمد عالی با اینستاگرامبرترین روش بازاریابی با اینستاگرامخریداری آموزش اینستاگراماینستاگرام چیستچگونه با اینستاگرام بازاریابی کنیمترفندهای اینستاگراممزایای اینستاگرام در کسب وکارچگونه از اینستاگرام کسب درامد کنیمچگونه با اینستاگرام فروش انجام دهیمجذب خریدار با اینستاگرامشبکه اجتماعی اینستاگراماینستاگرام و درامد زایی با اینستاگرامروش های استفاده از اینستاگرامکسب درامد عالی با اینستاگرامترفندهای اینستاگرام و افزایش فروشافزایش فروش با اینستاگرام و کسب درآمداستفاده تجاری از اینستاگراملوکیشن در اینستاگرامبرنامه های اینستاگرامافزایش فالور اینستاگراممزایای استفاده تجاری از اینستاگرامآموزش اینستاگرامچگونه با اینستاگرام ثروت آفرینی کنیمچگونه با اینستاگرام کسب وکار خودمان را رونق دهیمجذب خریدار به سمت محصول با اینستاگرامدرآمدایی با اینستاگرامدرآمدزایی از اینستاگرامترفند های اینستاگرامراههای کسب درآمد از اینستاگرامآموزش کسب درآمد از اینستاگرامراه درآمدزایی از اینستاگرام
logo-samandehi