3 نکته برای جذب مشتری بیشتر  در کسب وکار اینترنتی

3 نکته برای جذب مشتری بیشتر در کسب وکار اینترنتی

7 خرداد 95 0 نظر

سه راه ساده برای رقابت سالم با رقیبان خودتان در بستر اینترنتی

راه هایی برای بهبود کسب وکار بدون اتلاف هزینه اضافی

این روزها کسب و کارهای متنوعی در حال شکل گیری هستند. برخی از این کسب و کارها بزرگ و با پشتوانه مالی قدرتمند و برخی کوچک، نوپا و با سرمایه محدود هستند.

در صورتی که شما نیز در کسب و کار خود با کمبود بودجه روبه رو هستید، با من در سایت ioonar همراه باشید تا برخی راه های ساده برای بهبود کسب و کار بدون اتلاف هزینه اضافی را به شما معرفی کنم.

1) برای مشتری ارزش قائل شوید

مهم ترین پیشنهاد ioonar برای بهبود کسب و کار شما، اهمیت دادن به مشتری و جلب رضایت وی است. به خاطر داشته باشید یک مشتری راضی، علاوه بر آنکه به مشتریان دائمی شما بدل خواهد شد، آشنایان خود را نیز به استفاده از خدمات شما ترغیب خواهد کرد. در مقابل یک نظر منفی از سوی یکی از مشتریان، سبب بدبینی سایرین نسبت به کسب و کار شما می گردد.

 

2) شبکه های اجتماعی غافل نشوید

این روزها تقریبا همه به اینترنت و انواع شبکه های اجتماعی دسترسی دارند. پس به جای روش های تبلیغاتی سنتی که با صرف هزینه های زیاد همراه است، به رایگان در شبکه های اجتماعی گوناگون عضو شوید، برای کسب و کار خود صفحه اینستاگرام، کانال تلگرام و ... بسازید و به تبلیغ کسب و کار خود بپردازید. با فعالیت در جوامع مجازی، می توانید طیف وسیعی از کاربران اینترنت را به مشتریان خود بدل نمایید. پس به دومین پیشنهاد ioonar عمل کرده و از همین حالا به فکر ساخت شبکه های اجتماعی برای کسب و کار خود باشید.


3) خلاق باشید

ممکن است کسب و کار شما به عنوان یک کسب وکار تازه تاسیس با کسب و کارهای  قدیمی و بسیار قدرتمندی رقیب باشد. یقینا شما توانایی سفارش تبلیغات تلویزیونی و اجاره بیلبورد در سطح شهر و رقابت تبلیغاتی پا به پای شرکت های قدیمی را نخواهید داشت. توصیه ioonar به شما استفاده از روش های تبلیغاتی خلاقانه و رایگان یا کم هزینه است. به عنوان مثال هزینه پخش تبلیغات در تلویزیون بسیار بالا است اما می توانید با ساخت کانال تلگرام رایگان یا عضویت در سایت هایی مانند آپارات، فیلم های تبلیغاتی خود را آپلود کنید تا عده بسیاری آن ها را تماشا کنند. راه دیگر آن است که برای شناساندن محصولات خود به عموم، سمپل های تبلیغاتی رایگان در سطح شهر پخش کنید.

logo-samandehi