برترین سیستم های ارسال ایمیل  مارکتینگ

برترین سیستم های ارسال ایمیل مارکتینگ

18 بهمن 95 18 نظر

سیستم های ارسال ایمیل که شما حتما باید بدانید و استفاده بکنید

 

ایمیل مارکتینگ

یکی از بهترین راههای برقرای ارتباط با کاربران و نیز فروش محصول و بازاریابی محصول میباشد.

اما نکاتی که باید در مورد استفاده از ایمیل باید بدانیم این هست که برای کسی که میخواهد برای اولین بار از سیستم های ایمیل مارکتینگ استفاده بکند باید از چه سیستم های ایمیلی استفاده بکند و متاسفانه در کشور ایران اکثرا بیشتر افراد اسپم مارکتینگ میکنند تا اینکه ایمیل مارکتینگ!!!! و جالب است بدانیم که اکثر افراد  در ایران سیستم های ایمیل را با عنوان نرم افزار میشناسند!!

منظور از اسپم  چیست ؟

این میباشد که شما ایمیل فردی را بدون اجازه او دریافت بکنید و یا خریداری بکنید و بدون اطلاع و میل آن فرد برایش ایمیل بفرستید.

شرکت های ارسال ایمیل زیادی در ایران نیز وجود دارند اما بیشتر این سیستم های ایمیل مارکتینگ هیچ نفعی برای شما ندارند و فقط زمان شما را به هدر میبرد.

در این مقاله بهترین کمپانی ها و سیستم های ایمیل را با هم مرور میکنیم و به شما کمپانی هایی را معرفی میکنم تا بتوانید هم بصورت رایگان و هم بصورت پولی بهترین استفاده را از این سیستم های ایمیل ببرید.

 

کمپانی اول: mailerlite

 

کمپانی میلر لایت در ایران بیشترین استفاده را دارد. چیزی که جالب است اینست که شما میتوانید تا زمان رسیدن کاربرانتان به 1000 نفر بصورت رایگان از این شرکت استفاده بکنید چیزی که به نوع خود جالب میباشد.

محیط کاربری میلر لایت بسیار آسان میباشد .اما نکته ای که وجود دارد زمانی که شما بخواهید ایمیل های خود را بصورت اتوماتیک ارسال بکنید که به این چرخه autoresponder  میگویند اکثرا ایمیل های شما اسپم میشوند.برای استفاده بهتر از این سیستم ایمیل توصیه میشود که خودتان به صورت دستی و در هر زمانی که دوست داشتید به کاربران و به کمپین خودتان ایمیل ارسال بکنید .چون با انجام اینکار فید بک بهتری را دریافت خواهید کرد.

 

کمپانی دوم :mailchimp

 

یکی از بهترین کمپانی های موفق در زمینه ارسال ایمیل مارکتینگ میل چیمپ میباشد .

شما میتوانید هر ماه میتوانید 12000 هزار ایمیل را به صورت رایگان با میل چیمپ ارسال بکنید که در نوع خود بسیار جالب میباشد و این در حالی هست که کاربران شما تا 2000 نفر هم باشد میتوانید از این تعداد ارسال ایمیل به صورت رایگان استفاده بکنید .میل چیمپ به اسپم ایمیل به شدت حساس هست .اما نسبت به کمپانی میلرلایت در ردیف اول قرار دارد و میتواند برای شما که میخواهید ایمیل هایتان به حداکثرترین صورت به دست کاربرانتان برسد و البته رایگان ، میل چیمپ میتواند یک گزینه عالی باشد.

 

کمپانی سوم :getresponse

 

بهترین و موفق ترین کمپانی ارسال ایمیل که جزو دو کمپانی برتر ایمیل مارکتینگ میباشد گت ریسپانس میباشد.

نرخ اسپم شدن و نرسیدن ایمیل شما به دست کاربرانتان با استفاده از این سیستم بسیار پایین هست و این قدرت این کمپانی موفق را نشان میدهد.چیزی که در مورد این سیستم ایمیل جالب میباشد این هست که گت ریسپانس موقع ارسال ایمیل بهترین زمان ارسال را با استقاده از آنالیز های پیشرفته خودش نشان میدهد تا شما در بهترین زمان ممکن بتوانید ایمیل هایتان را به دست کاربرانتان برسانید .

اما هزینه ارسال ایمیل در این کمپانی زیاد میباشد و شما تنها با ویزا کارت فیزیکی میتوانید با این کمپانی کار بکنید و این کمپانی ایران را تحریم کرده است .اما برای اینکه به قدرت شگفت انگیز گت ریسپانس پی ببرید کافیست تا بصورت رایگان و 30 روزه از این سیستم استفاده بکنید و از کار با آن شگفت زده شوید.چون من تجربه شگفت انگیزی را با این سیستم ایمیل تجربه کرده ام.

 

در آخر این انتخاب شماست که از کدام سیستم ایمیل مارکتینگ استفاده بکنید .اما با توجه به تجربه کار با سیستم های میلر لایت و میل چیمپ و گت ریسپانس شما میتوانید بهترین استفاده را از این سیستم های ایمیل مارکتینگ ببرید .

برای اینکه بدانید ایمیل هایتان اسپم میشوند و یا نه میتوانید با درج عبارت spam checker  در گوگل سایتهای آنلاین را در این زمینه پیدا بکنید و محتوای ایمیل خودتان را در این سایتها قرار دهید تا این سایتها میزان اسپم ایمیل شما را به صورت رایگان چک یکنند.البتته سایت mail_ tester میتواند در این زمینه کمک زیادی را به شما بکند و اینکه شما اگر از سیستم های ایمیل ذکر شده استفاده بکنید میتوانید بهترین نتیجه را نسبت به استفاده از سیستم های ایمیل ایرانی دریافت بکنید.

logo-samandehi