کسب درآمد از تبلیغات در اینستاگرام

کسب درآمد از تبلیغات در اینستاگرام

29 خرداد 96 0 نظر

کسب درآمد از تبلیغات در اینستاگرام


شات اوت در اینستاگرام چیست ؟ آموزش شات اوت در اینستاگرام (درآمدزایی از تبلیغات )

اگر تو اینستاگرام زیاد چرخیده باشید حتما با واژه « شات اوت Shoutout » مواجه شدین . اگر نمی دونید این شات اوت در اینستاگرام چیه و به چه دردی میخوره حتما این پست کوتاه رو بخونید.


شات اوت Shout out در اینستاگرام چیست ؟


در زبان انگلیسی واژه Shout-out ( تلفظ کنید شَوت اَوت ʃaʊtˌaʊt ) یعنی « تشکر یا قدر دانی » . این واژه بیشتر در رسانه ها استفاده میشه . در حد تیتر عرض کنم خدمت تون که تلفظ « شات » کاملا اشتباهه چون واژه Shot یعنی عکس ، یه قطعه کوتاه از فیلم و یا شلیک کردن و معنیش هیچ ربطی به واژه Shoutout نداره ! اما چون متاسفانه تلفظ غلط این واژه جا افتاده ما هم در این پست نوشتیم شات . خب حالا بریم سر اصل مطلب . احتمالا نمونه شات اوت رو در اینستاگرام زیاد دیده باشین ؛  شات اوت در اینستاگرام یعنی از صفحه اینستاگرام یه کاربر دیگه ( مثلا دوست تون ) یه اسکرین شات تهیه کنید و در صفحه اینستاگرام خودتون منتشر کنید .
مزایای شات اوت در اینستاگرام
شات اوت در واقع یک متد برای تبلیغات در ایسنتاگرام هست که این روزا خیلی مد شده و یه عده ای هم دارن پول خوبی از این بیزنس در میارن . اگر صفحه ای در اینستاگرام دارید و  افراد زیادی شما رو دنبال می کنن شما هم می تونید از این روش کسب درآمد کنید.


آموزش تصویری شات اوت در اینستاگرام


به طور کلی برای انتشار یک شات اوت در اینستاگرام باید اول از پروفایل کاربر مورد نظر تون یه اسکرین شات بگیرید ( عکس بگیرید ) و بعد اون عکس رو در صفحه اینستاگرام تون منتشر کنید . من روش انتشار شات اوت در اینستاگرام رو براتون مرحله به مرحله هم توضیح میدم که دیگه مشکلی نداشته باشید .
■ برنامه اینستاگرام رو باز کنید و برید به صفحه کسی که میخواید براش شات اوت منتشر کنید .
■ حالا از صفحه فرد موردنظر تون یه اسکرین شات بگیرید . برای گرفتن اسکرین شات می تونید دکمه Home و دکمه Power رو همزمان فشار بدین ( هم اندروید و هم آیفون ) .
■ حالا برید به صفحه اینستاگرام خودتون و اسکرین شاتی رو که گرفتین آپلود کنید ( پست کنید ) .
■ تموم شد !

اما اگر خواستید به صورت حرفه ای و اصولی تمام موارد اینستاگرام رو یاد بگیرید کافیست تا بر روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش صفر تا صد اینستاگرام

سجاد آمری زاده از آیونر دات کام

logo-samandehi