هشتگ های اینستاگرام

هشتگ های اینستاگرام

29 خرداد 96 0 نظر

هشتگ های اینستاگرام

 

هشتگ های اینستاگرام

این شبکه از خود فیس بوک بیشتر بوده است و همچنان به کاربران آن روز به روز اضافه میشود . این نرم افزار رایگان در حال حاضر برای تمامی سیستم عامل های موبایلی در دسترس است و تنها برای سیستم عامل ویندوز منتشر نشده است. که البتته با کمک نرم افزار grids  اینجا میتوانید تمام امکانات اینستاگرام را در ویندوز خودتان داشته باشید.

اینستاگرام در حال حاضر پذیرای بیش از 30  میلیون ایرانی در خود است که در حال افزایش است.

دراینجا میخواهیم اصطلاحات رایج در اینستاگرام را برای شما آموزش بدهیم:


F4F : Follow For Follow است که کاربرانی که از این هشتگ و یا اصطلاح استفاده می کنند از این قانون پیروی می کنند که هر کسی آنها را فالو کرد ، آن ها هم آن را فالو می کنند.

L4L مخفف عبارت Like For Like است یعنی اینکه لایک بکن تا من هم لایک بکنم . البته در هشتگ ها عبارت های دیگری مانند 25 Like و یا هر عددی دیده می شود که یعنی شما چند عکس من را لایک کن تا منم عکس های شما را لایک کنم.

S4S مخفف عبارت Shout For Shout است که برای تبادل انجام می شود یعنی از صفحه کسی اسکرین شات گرفته و در پیج خود گذاشته تا همان شخص هم همین کار را انجام دهد . این کار برای تبادل فالوور ها انجام می شود.


Follow Back  :  همان طور که از اسمش پیداست زمانی که کسی شما را فالو کرده و شما آن را فالو نکرده اید به شما میگویدفالو بک و یا به اصطلاح بک بده ، یعنی تو هم آن را فالو کن.

Spam4Spam:  بعضی ها به این مورد C4C (Comment For Comment) هم می گویند . این روشی برای بالا بردن کامنت هاست ، شما زیر پست کسی چندین کامنت الکی )مثلا نقطه( می گذارید و او هم زیر پست شما همین عمل را انجام میدهد . بیشتر این روش به درد کسانی می خورد که ریپورت شده اند.

Block   : برای بلاک کردن کسی در اینستاگرام زمانی که در پیج آن هستید از قسمت بالا سمت چپ می توانید بر روی Block  user بزنید تا بلاک شود . وقتی کسی را بلاک کنید دیگر نمی تواند پیج شما را ببیند.


Report :  با ریپورت کردن کسی به اینستاگرام اخطاری دادید که این شخص فعالیت غیر مجازی دارد . زمانی که تعداد ریپورت های کسی 1٫5 برابر فالور های آن شود پیج توسط اینستاگرام بسته می شود ولی مردم با گذاشتن کامنت در پست های شخص ریپورت شده می توانند ریپورت را غیر فعال کنند .  هر کامنت سه ریپورت را از بین می برد.
 

برای اتوماتیک کردن کارهایتان در اینستاگرام نیز میتوانید از ربات استفاده کنید.برای مشاهده بهترین ربات همه کاره اینستاگرام میتوانید بر روی لینک قرمز زیر کلیک کنید.

ربات همه کاره اینستاگرام

 

سجاد آمری زاده _آیونر دات کام

logo-samandehi